Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Apple AirPods

Kodi i produktit:
198243
EAN:
888462858519
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5
Kodi i prodhuesit:
MMEF2ZM / A
Lloji:
Dëgjuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
216.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 36.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple sjell në treg dëgjueset me inovative AirPods të cilat funksionojnë përmes teknologjisë wireless. Këto dëgjuese kanë dizajn të thjesht e tejet modern dhe mund të përdoren me të gjitha pajisjet Apple.

AirPods prodhojnë zë me kualitet të jashtzakonshëm, të qartë dhe kumbues dhe operojnë përmes baterisë së integruar me jetëgjatësi deri në 5 orë, por që mund të rimbushet kurdoherë për vetëm 15 minuta. Si pjesë përbërëse këto dëgjuese kanë dy mikrofon, një çip W1, senzor optik dhe senzor të lëvizjes të cilat ju mundësojnë që t'i përdorni edhe kur jeni në lëvizje, jo vetëm për të dëgjuar muzikë por edhe për të pranuar telefonata. Veçori e këtyre dëgjueseve është senzori i lëvizjes që mundëson ndaljen automatike të tyre, çdo herë kur nuk i keni të vendosura në veshë, në mënyrë që të mos shpenzohet bateria e tyre.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
888462858519
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5
Kodi i prodhuesit:
MMEF2ZM / A
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Prodhuesi:
Apple
Wireless:

Bashkangjitja Apple AirPods edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE