Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Apple iPad Pro Wi-Fi, 11" 2018, 512GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
248523
Bluetooth:
Ngjyra:
Argjendtë
Ueb kamerë:
Trashësia [mm]:
247,6
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

1186.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 98.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabletë Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi

Pamje e re. Nivele të reja të performancës. Karakteristika të reja. Zbuloni të gjitha këto në tabletën Apple iPad Pro të ndërtuar me teknologjinë më të avancuar të kompanisë Apple.

• A12X Bionic me Neural Engine - performancë si të kompjuterit me inteligjencë më të lartë.
• Ekran Liquid Retina Edge to Edge 11" - shfaq imazhe me kualitet në të cilin do të dashuroheni.
• Trup super i hollë - vetëm 5.9mm
• Kamerë të pasme me 12MP f / 1.8 dhe kamerë të përparme TrueDepth me 7MP.
• Face ID për hapje të sigurt.
• Wi-Fi 802.11 ac HT80 me MIMO.
• Ofron mbështetje për Apple Pencil dhe Smart Keyboard.

Ekrani fantastik Liquid Retina

Prej skajit në skaj të tabletës gjindet ekrani i jashtëzakonshëm Liquid Retina. Me madhësi prej 11", ai mban rezolucionin 2388 x 1668 piksela me 264 ppi dhe me panelin IPS në kombinim me teknologjinë ProMotion do të shihni imazhe të përsosura me ngjyra realistike dhe të keni shpejtësi të lartë reagimi.

• Diapazoni i gjërë i ngjyrave (P3) ju sjell renderim të përsosur të ngjyrave.
• Shkëlqim deri në 600 cd / m2.
• TrueTone për optimizim të përsosur të ngjyrave.
• Shtresë oleofobike për rezistencë ndaj ndotjes prej shenjave të gishtërinjëve.

Sorry, the description of the image is missing.


Inteligjencë artificale


A12X Bionic - çipi më i fuqishëm dhe SMART i krijuar nga Apple. Neural Engine për inteligjencë artificale ju sjell eksperiencë të re në realitetin virtual, karakteristika të reja për SMART kamera dhe shumë më tepër sesa që keni menduar. A12X Bionic; sinonim i performancës së lartë dhe inteligjencës artificiale.

• iPad-i i ri ka 2 herë shpejtësi më të lartë grafike sesa gjeneratat më të reja.

• Performancë më e lartë për multitasking më intuitiv, shfrytëzim të aplikacioneve më të fundit për realitet virtual si dhe luajtje të videolojërave me imazhe të pastërta dhe performancë super të shpejtë.

Kamerë e pasme me kualitet të lartë

iPad Pro sjell teknologjinë më të fundit me një mori karakteristikash të reja. Ai sjell kamerën e pasme me këndë të gjërë (widescreen) me 12MP në mënyrë që kapni të gjithë ambientin përreth me detajet më të bukura.

• Procesori Image Signal dhe Neural Engine ju ndihmojnë të shkrepni fotografi të përsosura si asnjëherë më parë.
• Lensi me këndë të gjërë shkrep fotografi me aperturë f / 1.8.
• Ofron Click Focus me Pixel Focus.
• Teknologjia SMART HDRT sjell renderim më të mirë të ngjyrave për detaje të bukura në ambiente të errëta dhe me dritë.


Sorry, the description of the image is missing.


Kamerë të përparme TrueDepth me Face ID të përmirësuar

Tashmë i dini kamerat e përparme TrueDepth nga iPhone-ët e rinjë, dhe falë tyre, teknologjia FaceID vjen edhe në tabletat iPad Pro. Kamera TrueDepth e pajisur me lensin f / 2.2 ofron 7MP për performancë më të mirë edhe në ambiente me dritë të ulët. Falë kësaj, videot dhe fotografitë tuaja do të kenë pamje unike, të bukur dhe mahnitëse. Poashtu, kamera e re është pajisur me platformën Potrait, Portrait Lighting dhe teknologjitë Animoji dhe Memoji.

Sorry, the description of the image is missing.


Mbështetje për Apple Pencil (Gjenerata e dytë)

Çfarëdo që imagjinoni mund ta shihni sesi kthehet në realitet. Qoftë duke vizatuar, ngjyrosur apo duke shkruar shënime, të gjitha do të duken njëjtë sikur t'i kishit bërë me stilolaps të thjeshtë. Lapsi digjital Apple Pencil vjen me dizajn inovativ që reagon me precizitet ndaj prekjeve. Shtypeni 2 herë për të ndryshuar llojin e brushës. Kjo dhe shumë karakteristika të tjera do ju bëjnë të bini në dashuri me të.

Lidhje e shpejtë me internet nëpërmjet Wi-Fi

Puna dhe argëtimi do të bëhen më të shpejta në këtë tabletë nëpërmjet teknologjisë WiFi 802.11ac që është shumë më i shpejtë sesa standardi 802.11n. Si rezultat, shkarkimi i filmave dhe shikimi i videove do të kërkoj më pak kohë për t'u marrë dhe kështu do të argëtoheni maksimalisht pa pasur nevojë të prisni gjatë.

Sorry, the description of the image is missing.


Karakteristika të tjera

• Katër altoparlant me përcjellje të zërit Wide Stereo.
• iCloud, për më shumë hapësirë për gjërat e rëndësishme.
• Bateri me kapacitet funksioni deri në 10 orë.
• Portin USB Type-C për rimbushje dhe lidhjen e pajisjeve periferike.Të dhënat kyçe

Tableta e re Apple iPad Pro vjen e pajisur me ekranin me prekje Liquid Retina me madhësi 11" me rezolucion prej 2388 x 1668 piksela dhe këndë të gjërë të shikimit. Për fuqinë kompjuterike tableta përdor çipin A12X Bionic me arkitekturën 64-bit dhe komibnohet me procesorin M12 dhe teknologjinë e inteligjencës artificiale Neural Engine. Për ruajtjen e të dhënave dhe sistemit, tableta mban 512GB hapësirë si dhe është pajisur me një mori senzorësh, kamerën e përparme TrueDepth me 7MP dhe atë të pasme me 12MP f / 1.8, portin USB Type-C, ka teknologjinë WiFi HT80 me MIMO si dhe funksionon me sistemin operativ iOS 12.

­

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
11mm
EAN:
1901988716718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
178,5
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
MTXU2FD/A
Lansuar:
1. 11. 2018
Lartësia [mm]:
5.9
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme [GB]:
512
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
0,468
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2388 x 1668
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
247,6
Ueb kamerë:
USB-C:

Bashkangjitja Apple iPad Pro Wi-Fi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE