Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi, 12.9" 2018, 1TB, i argjendtë

Kodi i produktit:
248500
Bluetooth:
Ngjyra:
Argjendtë
Ueb kamerë:
Trashësia [mm]:
280,6
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

1523.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 126.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

IPad Pro sjell një kamerë me ekran të gjerë 12MP dhe mënyra të reja për të kapur botën rreth jush. Kamera f / 2.2 TrueDepth ofron një sensor 7MP për performancë të përmirësuar të dritës së ulët. Ka konektor USB Type-C për ngarkimin dhe lidhjen e aksesorëve. Smart Keyboard Folio. Apple iPad Pro i ri është i pajisur me një ekran me shumë prekje 12.9 "Retina të lëngshme me një rezolucion prej 2732 × 2048 piksele dhe kënde të gjera shikimi. Performanca jepet nga A12X Bionic me arkitekturë desktop 64 bit, njësia e inteligjencës artificiale e motorit nervor dhe koprocesori M12. Pajisja është e pajisur me 1 TB memorie të brendshme, me një gamë të sensorëve, duke përfshirë Face ID, xhiroskop me tre aks, akseelerometer, busull dixhital, sensori i dritës së ambientit dhe barometër, kamera, 12MP f / 1.8 e pasme dhe 7MP TrueDepth. Veçoritë përfshijnë USB Type-C, Smart Connector dhe Connector Magnetic, plus lidhjen Bluetooth 5.0 dhe WiFi nëpërmjet HT80 me MIMO, me iOS 12 të ri të instaluar në pajisjen tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
12,9
EAN:
1901988190174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
214,9
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
MTFT2FD/A
Lansuar:
1. 11. 2018
Lartësia [mm]:
5.9
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
0,631
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2732 x 2048
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
280,6
Ueb kamerë:
USB-C:

Bashkangjitja Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE