Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 11", 2018, 512GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
248516
Bluetooth:
Mbështetje për 4G / LTE:
Ueb kamerë:
Trashësia [mm]:
247,6
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,466.50 
Ju kurseni : 227.00   (15%)
1239.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 103.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje sjell një kamerë me ekran të gjerë 12MP dhe mënyra të reja për të kapur botën rreth jush, dhe ka katër altoparlantë me tingull stereo më të gjerë iCloud, më shumë hapësirë. Apple iPad Pro i ri është i pajisur me një ekran me shumë prekje 11 "Retina të lëngshme me 2388 x 1668 pika dhe kënde të gjera shikimi. Ka 512 GB memorie të brendshme, të pajisur me një sërë sensorësh, duke përfshirë Face ID, xhiroskop tre aks, akselerometer, busull dixhital, senzor të ambientit dhe barometër, me kamera, 12MP f / 1.8 dhe 7MP TrueDepth përpara. Veçoritë e saj janë USB Type-C, Smart Connector, Slot Nano-SIM dhe Lidhës Magnetik, plus lidhjen Bluetooth 5.0 dhe Wi-Fi nëpërmjet HT80 me MIMO 3G dhe LTE Advanced. Përveç kësaj, një sistem i ri operativ iOS 12 është instaluar në pajisjen tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
11mm
EAN:
1901988795614
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
178,5
GPS:
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
MU1M2FD/A
Lansuar:
1. 11. 2018
Lartësia [mm]:
5.9
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme [GB]:
512
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
0,468
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2388 x 1668
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
247,6
Ueb kamerë:
USB-C:

Bashkangjitja Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE