Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple iPhone Xr, 128GB, i kaltër

Kodi i produktit:
244858
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
6,1
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

856.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 142.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi një celular të serisë X pa investuar shumë para? Atëherë zgjidhja vjen në formën e iPhone Xr e cila sjell teknologjinë më të fundit të Apple në një çmim të volitshëm.


Sorry, the description of the image is missing.


Ndërtim preciz


iPhone Xr nuk devijon nga pamja luksoze e celularëve të tjerë të serisë X. Ekrani që mbulon të gjithë sipërfaqen takohet me kornizat e aluminit dhe mbi vete mban xhamin mbrojtës të fuqishëm. I gjithë dizajni është ndërtuar me përsosmëri që do të tërheq çdo vrojtues.

  • Xhami mbrojtës i fuqishëm.
  • Rezistencë e shtuar ndaj ujit dhe pluhurit që plotëson standardin IP67.
  • Shtresë oleofobike me rezistencë ndaj substancave vajore dhe shenjave të gishtërinjëve.


Sorry, the description of the image is missing.


Ekran Liquid Retina HD


Zbuloni kualitetin e ekranit të ri Liquid Retina HD. Ai vjen me madhësi 6.1" dhe rezolucion prej 1792 x 828 piksela me 326 ppi që ju sjell imazhe të pastërta dhe të detajizuara me ngjyra P3 dhe 625 cd / m2 shkëlqim.


  • Mbulim i gjërë i nuancave të ngjyrave (P3) me renderim të mirë të tyre.
  • Teknologji TrueTone për optimizim të përsosur të ngjyrave.


Sorry, the description of the image is missing.


Inteligjencë artificiale në rritje


A12 Bionic është çipi më i fuqishëm dhe inteligjent i krijuar ndonjëherë. Neural Engine i gjeneratës së rradhës për inteligjencë artificiale ju sjell eskperienca të mahnitshme të realitet virtual, karakteristikave fantastike të kamerave SMART dhe shumë e shumë të tjera. Me A12 Bionic ju do të përjetoni nivele të reja të performancës dhe inteligjencës artificiale.


  • 15% performancë më të shpejtë.
  • 50% përshpejtim më të shpejtë grafik.
  • 50% më pak konsumim të energjisë.


Sorry, the description of the image is missing.


Kamerë kualitative me inteligjencë artificiale


Inteligjenca artificiale në kamerën Apple. iPhone Xr është ndërtuar me kualitetin e iPhone X me shumë gjëra ekstra. Ajo sjell kamerën me kënd të gjërë dhe lensin telefotografik. Kamera me këndë të gjërë me 12 megapiksela sjell 2x zoom optik dhe karakteristika të "thellësisë së fushës" në videolojëra. Gjithashtu gjindet një dritë flash TrueTone dhe stabilizues optik i imazhit.

Sorry, the description of the image is missing.Kamerë e përparme TrueDepth me Face ID të përmirësuar


Kamerën TrueDepth e dini nga iPhone X, ndërsa tash ajo vjen më e përmirësuar dhe me FaceID më të shpejtë dhe të sigurt. Kamera vjen me senzorin me 7 megapiksela dhe lensin f / 2.2 për t'ju mundësuar të shkrepni video dhe fotografi të përsosura edhe në ambiente me dritë të ulët. Poashtu, ajo është e pajisur me platformat "Enhanced Portrait", "Portrait Lighting", "Animoji" dhe "Memoji".


Sorry, the description of the image is missing.


Lidhje e shpejtë


Puna dhe argëtimi në telefonin e ri do të arrihen edhe më shpejtë në saje të lidhjes me rrjet nëpërmjet teknologjisë MIMO 2 x 2, WiFi 802.11ac dhe LTE Advanced.


Sorry, the description of the image is missing.


Rimbushje pa kabllo


iPhone Xr nuk ka nevojë për kabllo. Rimbushja pa kabllo arrihet nëpërmjet mbështetjes për teknologjinë Qi wireless. Tani, ju mund ta rimbushni pajisjen edhe më shpejtë sesa iPhone X. Poashtu, nëse ju nevojitet kablloja, ju e keni portin Lighting të gatshëm.


Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
1901987741018
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1700, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75.7
GPS:
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
MRYH2CN/A
Lansuar:
14. 9. 2018
Lartësia [mm]:
150,9
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,1
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
128
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
194
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1792 x 828
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
7
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.3

Bashkangjitja Apple iPhone Xr edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE