Apple iPhone Xs, 256GB, i hirtë

Kodi i produktit:
244923
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

1482.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 247.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Teknologjia më e fundit në maksimumin e performancës vie në celularin e ri iPhone Xs. Gjithçka që ju ka bërë të dëshironi një iPhone tashmë gjindet këtu me përmirësime substanciale.


Pamje elegante që rrit vëmendjen


iPhone Xs është mëshirimi i bukurisë. I gjithë ekrani mbulon celularin deri tek kornizat e çelikut dhe përmbi mban xhamin mbrojtës për siguri maksimale. Dizajni i celularit është i ndërtuar me përsosmëri për të tërhequr çdo vrojtues. Ekrani vjen me rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit me standardin IP68 dhe mban shtresë oleofobike që nuk i lë shenjat e gishtërinjëve apo ndotjet e tjera.


Sorry, the description of the image is missing.


Ekran OLED Super Retina HD


Ekrani i iPhone Xs është OLED Super Retina HD revolucionar. Ai vjen me madhësi 5.8" dhe rezolucion prej 2436 x 1125 piksela me 458 ppi që ju sjell imazhe të pastërta dhe të detajizuara me ngjyra HDR dhe 625 cd / m2 shkëlqim.Pamje e shkëlqyer


Ekrani Super Retina HD jo vetëm që duket mirë por gjithashtu ju ofron mbështetje për teknologjitë Dolby Vision dhe HDR10. Nëse inçizoni video me këto teknologji ju do të përjetoni nivele të reja të kontrastit dhe ngjyrave. Videot me Dolby Vision apo HDR10 mund të gjindet në Netflix ose Amazon Prime Video.


Sorry, the description of the image is missing.

3D Touch


Teknologjia 3D Touch ju mat presionin me të cilin e prekni ekranin dhe në këtë mënyrë reagon saktë. Me 3D Touch ju mund të kryeni disa funksione më shpejtë.


Inteligjencë artificiale në rritje


A12 Bionic është çipi më i fuqishëm dhe inteligjent i krijuar ndonjëherë. Neural Engine i gjeneratës së rradhës për inteligjencë artificiale ju sjell eskperienca të mahnitshme të realitet virtual, karakteristikave fantastike të kamerave SMART dhe shumë e shumë të tjera. Me A12 Bionic ju do të përjetoni nivele të reja të performancës dhe inteligjencës artificiale.


Sorry, the description of the image is missing.


Kamerë dual me inteligjencë artificiale


Inteligjenca artificiale në kamerën Apple. iPhone Xs është ndërtuar me kualitetin e iPhone X me shumë gjëra ekstra. Ajo sjell kamerën dual me kënd të gjërë dhe lensin telefotografik. Kamera me këndë të gjërë me 12 megapiksela komplementohet me kamerën telefotografike me 12 megapiksela që sjell 2x zoom optik dhe karakteristika të "thellësisë së fushës" në videolojëra. Gjithashtu gjindet një dritë flash TrueTone dhe stabilizues optik dual i imazhit.


Sorry, the description of the image is missing.


Kamerë e përparme TrueDepth me Face ID të përmirësuar


Kamerën TrueDepth e dini nga iPhone X, ndërsa tash ajo vjen më e përmirësuar dhe me FaceID më të shpejtë dhe të sigurt. Kamera vjen me senzorin me 7 megapiksela dhe lensin f / 2.2 për t'ju mundësuar të shkrepni video dhe fotografi të përsosura edhe në ambiente me dritë të ulët. Poashtu, ajo është e pajisur me platformat "Enhanced Portrait", "Portrait Lighting", "Animoji" dhe "Memoji".


Sorry, the description of the image is missing.


Lidhje e shpejtë


Puna dhe argëtimi në telefonin e ri do të arrihen edhe më shpejtë në saje të lidhjes me rrjet nëpërmjet teknologjisë MIMO 2 x 2, WiFi 802.11ac dhe LTE Advanced Gigabit Class me MIMO 4 × 4 dhe LAA.


Sorry, the description of the image is missing.


Rimbushje pa kabllo


iPhone Xs nuk ka nevojë për kabllo. Rimbushja pa kabllo arrihet nëpërmjet mbështetjes për teknologjinë Qi wireless. Tani, ju mund ta rimbushni pajisjen edhe më shpejtë sesa iPhone X. Poashtu, nëse ju nevojitet kablloja, ju e keni portin Lighting të gatshëm.

Sorry, the description of the image is missing.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
190198791849
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1700, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70.9
GPS:
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
MT9H2CN/A
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
20
Lansuar:
14. 9. 2018
Lartësia [mm]:
143,6
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.8
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
256
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
177
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2436 x 1125
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
7+
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.7

Bashkangjitja Apple iPhone Xs edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE