Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Apple iPhone Xs, 5.8 ", 256GB, i hirtë

Kodi i produktit:
244923
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

1009.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 168.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

iPhone Xs është mishërimi i bukurisë. Gjatë gjithë ekranit, ekrani përzihet pa probleme në një kornizë çeliku që plotëson xhamin e qëndrueshëm. Dizajni i tërë është realizuar me të vërtetë në mënyrë të përkryer dhe dizajni i mahnitshëm i iPhone Xs gjithmonë do të tërheqë çdo pamje. Pamje e shkëlqyeshme, ky është ekrani OLED Super Retina HD i iPhone XS i ri. Diagonalja e tij prej 5.8 " krenohet me një rezolucion prej 2436 × 1125 piksel me një densitet prej 458 dots për inç (ppi). Ekrani Super Retina HD nuk është vetëm i madh, por gjithashtu ofron mbështetje për teknologjitë e përparuara Dolby Vision dhe HDR10. Inteligjenca artificiale në kamerën Apple. IPhone Xs ndërton në cilësinë e iPhone X dhe shton diçka shtesë. Ai sjell një kamerë të dyfishtë me një lente me kënd të gjerë dhe një lente telofoto. Kamera me ekran të gjerë 12MP plotëson lentet e telofoto 12MP që ofron 2x zmadhim optik dhe veçori për gameplay në thellësi të fushës. Ekziston gjithashtu një blic TrueTone me katër dioda dhe një stabilizim i dyfishtë optik i imazhit. Apple iPhone Xs mundësohet nga një çip i fuqishëm 6-core A12 Bionic me Neural Engine të gjeneratës tjetër. 256 GB memorie e brendshme është në dispozicion për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet. Ekrani 5.8 "Super Retina HD me teknologjinë OLED dhe TrueTone ka një rezolucion prej 2436 × 1125 dots me një përsosmëri prej 458 ppi dhe një raport kontrasti prej 1.000.000: 1. iPhone Xs ka një kamerë të dyfishtë 12MP me lente me kënd të gjerë dhe lente telefoto me hapje 1.8 të gjerë, ƒ / 2.4 tele, 2x zmadhim optik dhe stabilizim të dyfishtë optik të imazhit që plotëson kamerën e përparme TrueDepth 7MP me fotografim 3D dhe Face ID. Është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit sipas IP68. Teknologjia Bluetooth 5.0, NFC, wireless Wi-Fi ac ose LTE siguron lidhje të shpejtë. Ekziston gjithashtu një marrës GPS / Glonass / Galileo / QZSS dhe ndërfaqe Lightning. Mund të përdorni kabllon Qi ose teknologjinë wireless për të karikuar. Karakteristikat e tij të sensorit përfshijnë: Face ID, barometër, xhiroskop me tre boshte, akselerometri, sensori i afërsisë, sensori i dritës së ambientit. IOS 12 është i instaluar në pajisjen tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
190198791849
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1700, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70.9
GPS:
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
MT9H2CN/A
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
20
Lansuar:
14. 9. 2018
Lartësia [mm]:
143,6
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.8
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
256
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
177
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2436 x 1125
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
7
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7.7

Bashkangjitja Celular Apple iPhone Xs edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE