Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje multimediale Apple TV 4K, 64GB

Kodi i produktit:
222561
Bluetooth:
Lartësia [mm]:
35
WiFi:
USB:
Trashësia [mm]:
98

Si të porosisim në Gjirafa50?

274.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Apple ofron qendrën multimediale që mbështet rezolucion të lartë 4K dhe HDR. Ka procesorin e fuqishëm A10X Fusion me arkitekturë 64-bit dhe memorie të integruar me kapacitet prej 64 GB. Posedon porte të ndryshme si: HDMI 2.0a, Wi-Fi të dyfishtë me teknologji MIMO, Gigabit Ethernet, Bluetooth v5.0, marrës infra të kuq dhe burim energjie të integruar. Dimensionet e pajisjes janë 35 x 98 x 98 mm, peshon 425 g. Dimensionet e telekomandës janë 124 x 38 x 6.3 mm. Pesha: 45 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
190198625663
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.264 (AVC), M4V, MOV, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
98
HDMI:
Kapaciteti i memories së integruar HDD (GB):
64
Kodi i prodhuesit:
MP7P2CS/A
Komandë:
Lansuar:
16. 9. 2017
Lartësia [mm]:
35
Mbështetje për 4K / UHD:
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11a / c
Pesha [g]:
425
Prodhuesi:
Apple
RJ-45:
Trashësia [mm]:
98
USB:
WiFi:
WiFi të integruar: :

Bashkangjitja Pajisje multimediale Apple TV 4K edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE