Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Apple TV 4K 64GB

Kodi i produktit:
222561
Bluetooth:
Lartësia [mm]:
35
WiFi:
USB:
Trashësia [mm]:
98

Si të porosisim në Gjirafa50?

279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple TV 4K është një qendër multimediale e fuqishme për të luajtur media dixhitale në televizorin tuaj të madh. Gëzoni aftësinë për të parë hitet më të fundit të filmave, ngjarje sportive ose të përditësoheni me lajmet më të fundit. Ju gjithashtu mund të shijoni muzikën tuaj të preferuar ose lehtë t'i ndani fotot tuaja me miqtë tuaj. Përveç performancës së madhe dhe mbështetjes për një sërë veçorish, kjo qendër multimediale gjithashtu mbështet rezolucionin e lartë 4K dhe HDR të nivelit të lartë dinamik. E gjithë kjo për një pamje më të qartë plot detaje të jashtëzakonshme dhe të dhënë në ngjyra të vërteta. Përveç gamës së gjerë të argëtimit në dispozicion, ju do të vlerësoni lehtësinë e përdorimit që ju mund të merrni për argëtimin tuaj të preferuar. Për ta bërë këtë, Apple 4K TV është i pajisur me një kontrollues të ndjeshëm të prekjes Apple TV që ju lejon të gjeni shpejt dhe me saktësi atë që kërkoni. Në të njëjtën kohë, me këtë kontroll mund të kontrolloni volumin e marrësit të televizorit ose A / V. Dimensionet e pajisjes janë 35 x 98 x 98 mm dhe peshon 425 g. Dimensionet e kontrolluesit janë 124 x 38 x 6.3 mm dhe peshon 45 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
1901986256636
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.264 (AVC), M4V, MOV, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
98
HDMI:
Kapaciteti i memories së integruar HDD (GB):
64
Kodi i prodhuesit:
MP7P2CS/A
Komandë:
Lansuar:
16. 9. 2017
Lartësia [mm]:
35
Mbështetje për 4K / UHD:
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11a / c
Pesha [g]:
425
Prodhuesi:
Apple
RJ-45:
Trashësia [mm]:
98
USB:
WiFi:
WiFi të integruar: :

Bashkangjitja Apple TV 4K 64GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE