Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Apple iPhone Xr, 6.1 ", 128GB, (PRODUCT), i kuq

Kodi i produktit:
244859
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
6,1
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,132.50 
Ju kurseni : 257.00   (23%)
875.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 145.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zbuloni cilësinë e ekranit të ri IPS Liquid Retina HD. Në një diagonale prej 6.1 ", ai krenohet me një rezolucion prej 1792 × 828 pikselë me një densitet prej 326 pikësh për inç (ppi). Falë një zgjidhjeje inovative teknike të ndriçimit , ekrani shtrihet në skaj. IPhone Xr siguron pajisje më moderne, si dhe inteligjencë artificiale. Ai përmban një kamerë 12MP dhe karakteristika për gameplay në thellësi të fushës. Ekziston gjithashtu një blic me katër dioda TrueTone dhe stabilizimi optik i imazhit. Përfitoni plotësisht nga aftësitë e reja të kamerës AI. Apple iPhone Xr mundësohet nga një çip i fuqishëm 6-core A12 Bionic me Neural Engine të gjeneratës tjetër. 128 GB memorie të brendshme është në dispozicion për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet. Ekrani 6.1 " Liquid Retina HD me IPS TrueTone ka një rezolucion prej 1792 x 828 piksel me 326 ppi dhe kontrast 1400: 1. iPhone Xr një kamerë 12MP me një lente kënd të gjerë me një hapje maksimale të stabilizimit optik të imazhit ƒ / 1.8 , e cila plotëson kamerën e përparme TrueDepth 7MP me regjistrim 3D dhe hyrje të identifikimit Face ID dhe është mbrojtëse nga uji dhe pluhuri për mbrojtjen IP67. NFC, Wi-Fi ac ose LTE do të kujdeset për një lidhje të shpejtë. Ekziston edhe marrësi GPS / Glonass / Galileo / QZSS dhe ndërfaqja Lightning. Ju mund të përdorni kabllo Qi ose teknologji wireless për të karikuar. Karakteristikat e sensorit të tij përfshijnë: Face ID, barometër, xhiroskop me tre boshte, akselerometri, sensori i afërsisë, sensori i dritës së ambientit. IOS 12 është i instaluar në pajisjen tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
1901987730814
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1700, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75.7
GPS:
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
MRYE2CN/A
Lansuar:
14. 9. 2018
Lartësia [mm]:
150,9
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,1
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
128
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
194
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1792 x 828
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
7
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.3

Bashkangjitja Celular Apple iPhone Xr edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE