Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Prestigio Grace B7, 16GB, 2GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
239131
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
2
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Google Android
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përfitoni nga karakteristikat më të popullarizuara dhe të reja të teknologjisë më të fundit të celularëve nëpërmjet celularit Prestigio Grace B7. Celulari është i ndërtuar për të plotësuar kërkesat tuaja për hapjen e aplikacioneve të ndryshme pa bllokesa dhe telashe. Celulari është i pajisur me procesorin 4 bërthamësh që kombinohet me 2GB RAM memorie dhe ekranin me prekje (touch) me madhësi 5.7", kualitet HD dhe rezolucion prej 1440 x 720 piksela për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, aksesori mban 16GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave që mund të zgjerohet me kartelë të memories microSD, mban kamerën e pasme me 13 megapiksela dhe atë të përparme me 5 megapiksela, është pajisur me portet microUSB dhe 3.5mm audio jack si dhe baterinë me kapacitet 3000 mAh, mban sistemin operativ Android dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1.3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3000
Kodi i prodhuesit:
PSP7572
Lansuar:
10. 7. 2018
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.7
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Prestigio
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1440 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Ueb-i i prodhuesit:
Prestigio.com

Bashkangjitja Celular Prestigio Grace B7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE