Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular Xiaomi Redmi 6A,16GB, 2GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
239192
Bluetooth:
Memoria operuese [GB]:
2
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Slot për kartë memorie:
E ndarë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
115.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 19.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6941059610649
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71,49
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3000
Lansuar:
29. 6. 2018
Lartësia [mm]:
147,46
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.45
Memoria operuese [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16+
Modeli i procesorit:
Mediatek Helio A22 (4x2.0 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
145
Prodhuesi:
Xiaomi
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1440 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
5
Rezolucioni i kamerës [MP]:
13
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.3

Bashkangjitja Celular Xiaomi Redmi 6A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE