Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy A30s, 6.4'', 4GB/64GB, i zi

Kodi i produktit:
268695
Auto fokus:
Rezolucioni i ekranit piksel:
1560 x 720 (HD+)
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
Exynos 7904 (2x1.8 GHz/6x1.6 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

243.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 40.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky celular ofron një varg veçorish teknologjike për plotësimin e kërkesave tuaja. Ekrani me madhësi 6.4 inç ka rezolucion HD 1560 x 720 pikselë. Ka procesor të fuqishëm Exynos 7904 me 8 bërthama dhe frekuencë veprimi 1.8 GHz. Memoria RAM ka kapacitet 4GB ndërsa memoria e brendshme 64GB. Sistemi i tij operativ është Google Android. Bateria ka kapacitet 4000 mAh. Kamera e pasme ka rezolucion 25 + 8 + 5 megapikselë ndërsa kamera e përparme ka rezolucion 16 megapikselë. Ka slot për dy numra dhe slot për kartë të memories. Përfshin senzor të dritës, afërsisë dhe lëvizjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
Face ID:
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës GHz:
1.8
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
74.6
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4000
Kodi:
SM-A307FZKVXEZ
Lansuar:
29. 8. 2019
Lartësia mm:
158,3
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
SAMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6,4
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
64
Modeli i procesorit:
Exynos 7904 (2x1.8 GHz/6x1.6 GHz)
Ndriçimi ƒ:
2
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha g:
169
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
294
Rezolucioni i ekranit piksel:
1560 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
16
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
25+8+5
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
512
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
7,8
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Celular Samsung Galaxy A30s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE