Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Anker SoundCore, i kaltër

Kodi i produktit:
237372
Bateri të integruar: :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Trashësia [mm]:
45
Teknologjia:
3.5mm
Prodhuesi:
Anker

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Anker ju sjellë altoparlantin portativ pa tel, të quajtur SoundCore. Përjetoni muzikën tuaj në kualitetin më të lartë. Siguron deri në 24 orë operim, falë baterisë baterisë Li-ion dhe teknologjisë së menaxhimit të energjisë. Bluetooth. 4.0 garanton pajtueshmërinë me të gjitha pajisjet me këtë teknologji. Menjëherë lidheni atë me telefonin tuaj celular ose tabletë në një distancë deri në 10 metra. Karikohen me anë të portës USB. Fuqia dalëse e altoparlantit është 2x 3W dhe kontrollet janë të vendosura direkt në altoparlant. Gjithashtu është përfshirë një port AUX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
848061039092
Fuqia totale RMS [W]:
6
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
165
Kodi i prodhuesit:
0848061039092
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
1. 6. 2018
Lartësia [mm]:
54
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
365
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Anker
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
45
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com

Bashkangjitja Altoparlant Anker SoundCore edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE