Altoparlant Blaupunkt PS10DB, i zi

Kodi i produktit:
233881
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Trashësia [mm]:
377
Teknologjia:
6.3mm, IN 3.5mm, USB
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

331.50 
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 49.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blaupunkt PS10DB është altoparlanti portativ të cilin mund ta mbani me vete kudo që shkoni dhe të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar në çdo vend. Aksesori vjen i pajisur me teknologjinë Bluetooth i cili i mundëson që të lidhet me një mori pajisjesh të mençura si celulari, tableta apo edhe kompjuteri. Pos kësaj, altoparlanti ka fuqi 90W, mban portin audio jack 3.5mm, USB dhe hapësirën për kartelë të memories microSD për të lidhur pajisjet tjera, ka ekran LED i cili i tregon informacione të ndryshme dhe nëpërmjet tij mund të dëgjoni mbi 40 stacione të radios. Altoparlanti vjen me ngjyrë të zezë dhe ka madhësi 322 x 940 x 377 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
Fuqia totale RMS [W]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
322
Kodi i prodhuesit:
PS10DB
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
30. 3. 2018
Lartësia [mm]:
940
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, USB
Prodhuesi:
Blaupunkt
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
6.3mm, IN 3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
377
Ueb-i i prodhuesit:
Blaupunkt.cz

Bashkangjitja Altoparlant Blaupunkt PS10DB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE