Altoparlant Blaupunkt PS10DB, i zi

Kodi i produktit:
233881
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Trashësia [mm]:
377
Teknologjia:
6.3mm, IN 3.5mm, USB
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

331.50
269.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 44.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
Fuqia totale RMS [W]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
322
Kodi i prodhuesit:
PS10DB
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
30. 3. 2018
Lartësia [mm]:
940
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, USB
Prodhuesi:
Blaupunkt
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
6.3mm, IN 3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
377
Ueb-i i prodhuesit:
Blaupunkt.cz

Bashkangjitja Altoparlant Blaupunkt PS10DB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE