Altoparlant Bose SoundLink Colour II, e kuqe

Kodi i produktit:
213531
Bateri të integruar:
Mbështetje për NFC:
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Bose
Portet hyrëse:
3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bose SoundLink Colour II është altoparlant me wireless që ka një mori karakteristikash moderne, është rezistente ndaj ujit dhe shumë e lehtë për t'u përdorur dhe ju sjell zë kristal të pastër dhe kumbues. Dizajni ergonomik ju mundëson ta keni me vete kudo që shkoni. Dizajni Altoparlanti është po aq i mirë sa duket. Dizajni i sofistikuar është tërheqës pasi që mban një platformë të lehtë të përdorimit që ju mundëson të dëgjoni muzikë me shpejtësi dhe lehtësi. Poashtu, aksesori është rezistent ndaj spërkatjes apo shiut gjë që e bënë të përsosur për ahengjet afër pishinave. Platforma Bluetooth Përpos stilit të freskët, altoparlanti është pajisur me teknologjinë Bluetooth që ju mundëson ta lidhni me celularin tuaj pa pasur nevojë për kabllo. Transmetoni zë të pastër dhe kumbues me distancë deri në 10 metra nga celulari i juaj. Përdorim pa duar Aksesori është pajisur me mikrofon që ju mundëson t'i përgjigjeni telefonatave pa pasur nevojë të keni celularin afër vetes. Pos kësaj, nëpërmjet butonave të integruar, ju gjithashtu do të mund të ndërroni muzikën. Dëgjim të këndshëm Dëgjoni muzikë kudo që jeni dhe kurdo që dëshironi pa limitime në saje të teknologjisë Bluetooth dhe baterisë me jetëgjatësi deri në 8 orë. Pos kësaj, ajo është ndërtuar me rezistencë ndaj ujit prandaj ju mund të merrni me vete në ahengje afër plazhit apo pishinës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
017817745901
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B 752195-0400
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
6. 5. 2017
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kuq
Pesha [kg]:
0,54
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Bose
Rezistente ndaj ujit:
Teknologjia:
3.5mm, micro USB

Bashkangjitja Altoparlant Bose SoundLink Colour II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE