Altoparlant Bose SoundLink Revolve, gri

Kodi i produktit:
213534
Bateri të integruar:
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Bose
Portet hyrëse:
3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

223.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 37.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta dëgjoni muzikën tuaj kudo, pa pasur frikë që altoparlanti juaj do të ndalet papritmas ?! Ju ofrojmë Bose SoundLink Revolve, një altoparlant portativ me parametra të jashtëzakonshëm. Ky altoparlant ofron zë të cilësisë së lartë dhe ka dizajn shumë elegant me dimensione kompakte që e bëjnë shumë të përshtatshëm për bartje. Ju mund ta merrni me vete kudo dhe të shijoni në maksimum muzikën tuaj të preferuar. Përparësia më e madhe e këtij altoparlanti është mundësia e lidhjes pa kabllo me pajisjet siç janë telefoni i mençur, tableti, MP3 dhe tjera të ngjashme, përmes teknologjisë së avancuar Bluetooth ose kabllon me audio jack 3.5 mm micro USB si dhe është prodhuar nga materiale të qëndrueshme, rezistente ndaj pluhurit dhe spërkatjeve të ujit. Ka të implementuar një mikrofon dhe gjithashtu mund ta përdorë aplikacionin Siri ose Google Now. Ky altoparlant mund të shërbejë deri në 12 orë pa ndërprerje, dhe ka të implementuar në vete një mikrofon të brendshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
0178177415382
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B 739523-2310
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
6. 5. 2017
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Hiri
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Bose
Rezistente ndaj ujit:
Teknologjia:
3.5mm, micro USB

Bashkangjitja Altoparlant Bose SoundLink Revolve edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE