Altoparlant Bose SoundLink Revolve, i zi

Kodi i produktit:
213533
Bateri të integruar:
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Bose
Portet hyrëse:
3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
222.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 37.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Bose SoundLink Revolve me tingull të pastër dhe dizajn portativ e kompakt. Altoparlantët janë rezistent ndaj spërkatjes, kontrolle intuituve, kohëzgjatje deri në 12 orë, teknologjinë Bluetooth dhe mikrofon të integruar. Poashtu mund të përdorni Siri dhe Google Now. Falë fijeve universale, altoparlanti mund të instalohet në pothuajse çdo trekëmbësh. Ndërfaqja e altoparlantëve: 3.5 mm jack, mikro USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
0178177415528
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B 739523-2110
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
6. 5. 2017
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Bose
Rezistente ndaj ujit:
Teknologjia:
3.5mm, micro USB

Bashkangjitja Altoparlant Bose SoundLink Revolve edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE