Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Bose SoundWear Companion, i zi

Kodi i produktit:
234646
Bateri të integruar: :
EAN:
017817744171
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B 771420-0010

Si të porosisim në Gjirafa50?

283.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 47.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Doni të dëgjoni vazhdimisht muzikë pa kufje? Atëherë, Companioni i ri SoundWear është projektuar për ju, i cili ofron më të mirën e botëve të kufjeve dhe altoparlantëve - komoditet dhe lidhje të lehtë. Ai qëndron i qetë në shpatullat tuaja, dhe siguron një tingull që është i plotë dhe i qartë për ju personalisht - por të tjerët nuk janë më shqetësues. Altoparlanti unik i veshur oforn mundësinë evendosjes prapa qafës dhe përdor një ndërfaqe Bluetooth që punon në një distancë prej 9 metrash. Pajisja karikohet nëpërmjet ndërfaqes USB, ka kohë të rimbushjes deri në 3 orë, dhe jetë e baterisë deri në 12 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
017817744171
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
B 771420-0010
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
12. 4. 2018
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Bose

Bashkangjitja Altoparlant Bose SoundWear Companion edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE