Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant C-TECH SPK-04L, i kaltërt

Kodi i produktit:
217142
Bateri të integruar :
Marrës FM:
Teknologjia:
Mini USB
Slot për kartë memorie:
Prodhuesi:
C-Tech

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti wireless bluetooth C-TECH SPK-04L ju shoqëron gjatë udhëtimeve tuaja me madhësinë kompakte dhe peshën e lehtë. Përveq përmasave të vogla që zë, ofron përformancë të shkëlqyer të zërit. Altoparlanti është nga alumini. Fuqia totale e altoparlantit është deri në 3W. Nëse nuk jeni të kënaqur me transmetimin e muzikës përmes Bluetooth ose përmes një kabllos me prizë 3.5 mm, një lexues i integruar i kartave microSD është gjithashtu i disponueshëm për këngë MP3 ose një radio të integruar. Falë pranisë së një mikrofoni, altoparlanti mund të përdoret gjithashtu si një pajisje wireless handsfree. Me një bateri me cilësi të lartë, ju mund të përdorni shërbimet e këtij MFP wireless për deri në 3 orë dhe pastaj rimbushni përmes kabllos USB ose karikuesit të përfshirë. Jeni të mahnitur nga tingulli realist ndërsa dëgjoni muzikë. Kapaciteti i brendshëm i baterisë: 400mA / 5V.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8594125008932
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
62
Kodi i prodhuesit:
SPK-04L
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
51
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
230
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
C-Tech
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
Mini USB
Trashësia [mm]:
62

Bashkangjitja Altoparlant C-TECH SPK-04L edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE