Altoparlant CONNECT IT CI-1227 BOOM BOX BS500, argjendtë

Kodi i produktit:
225532
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Trashësia [mm]:
71
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
8595610613938
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71
Kodi i prodhuesit:
CI-1227
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
2. 11. 2017
Lartësia [mm]:
48
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [g]:
160
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
120
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Trashësia [mm]:
71
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Altoparlant CONNECT IT CI-1227 BOOM BOX BS500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE