Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant CONNECT IT CI-1226 BOOM BOX BS500, zezë

Kodi i produktit:
225531
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Trashësia [mm]:
71
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një altoparlant i lehtë dhe praktik, por përformanca e tij do t'ju habisë. Avantazhi është ndryshueshmëria e tij e madhe - ofron një ndërfaqe pa tel për transferimin e muzikës dhe gjithashtu mbështet muzikën në kartën microSD. Në pjesën e poshtme të altoparlantëve gjenden të gjitha butonat e nevojshme të kontrollit dhe një mikrofon i integruar. Me këtë altoparlant, mund të bëni telefonata pa duar - vetëm përgjigjuni telefonatës dhe dëgjoni zërin e telefonuesit direkt në altoparlant. Deri në tre orë muzikë për pagesë Bateri 500 mAh siguron deri në 3 orë kohë funksion dhe mund të ngarkohet duke përdorur kabllon USB të furnizuar nga çdo ngarkues USB, bankë energjie ose laptop. Dizajn i menduar Trupi i altoparlantit është shumë i qëndrueshëm dhe i lehtë - i bërë nga aliazh alumini. Ka një jastëk gome anti-rrëshqitje dhe anti-vibrimi, i cili parandalon lëvizjen e padëshiruar të altoparlantit gjatë muzikës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8595610613921
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71
Kodi i prodhuesit:
CI-1226
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
2. 11. 2017
Lartësia [mm]:
48
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
160
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
120
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Trashësia [mm]:
71
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Altoparlant CONNECT IT CI-1226 BOOM BOX BS500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE