Altoparlant Creative HALO, zezë

Kodi i produktit:
225369
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Prodhuesi:
Creative Labs
Portet hyrëse:
3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
5390660191473
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
51MF8275AA000
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
31. 10. 2017
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
510
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant Creative HALO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE