Altoparlant Creative MuVo 2, i hirtë

Kodi i produktit:
201824
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Trashësia [mm]:
38
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti portativ Creative MuVo karakterizohet me rezistencë të lartë. Koncepti i përdorimit, kualiteti i zërit dhe ndryshueshmëria e tij do të ju mahnit. Ofron mundësinë që ta përdorni në shtëpi dhe në rrugë, krejt kjo falë baterive. Përmes teknologjisë Bluetooth ju mundëson juve të lidheni me smartphone tuaj. Është e papërshkueshme nga uji, kështu që ju mund ta merrni atë lirisht nëpër pishina. Përmes dy akordeve të integruara në të, ju mundëson që muzika juaj të dëgjohet në distanca të largëta. Altoparlanti gjithashtu është i përbërë nga teknologjia Wireless Link, që ju lejon juve të bashkangjitni edhe dy altoparlantë tjerë përmes saj.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
5390660190988
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kodi i prodhuesit:
51MF8255AA003
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
190
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
340
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Creative Labs
Rezistente ndaj ujit:
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Trashësia [mm]:
38
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant Creative MuVo 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE