Altoparlant Forever BS-700S, bardhë

Kodi i produktit:
228451
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
50

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
5900495512079
Fuqia totale RMS [W]:
3+
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BLUHFPBS700SRGB
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
6. 1. 2018
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Bardhë
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Forever
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
50
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm

Bashkangjitja Altoparlant Forever BS-700S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE