Altoparlant Gogen BPS 528B, i zi

Kodi i produktit:
199850
Bateri të integruar:
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
95.50 
86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 14.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BPS 528B është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i ndërtuar nga lëkura artificiale dhe që bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 10 metra. Ka bateri që mund të qëndroj deri në 4 orë si dhe mund të mbushet me USB karikues. Dimensionet janë 31 x 22,5 x 22.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
8592417060569
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
3
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
15
Fuqia totale RMS [W]:
21
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
225
Kodi i prodhuesit:
GOGBPS528B
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
310
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë, argjend
Pesha [kg]:
2,9
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, USB
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Trashësia [mm]:
225

Bashkangjitja Altoparlant Gogen BPS 528B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE