Altoparlant GoGEN BPS 686X, e zezë

Kodi i produktit:
237893
Bateri të integruar: :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
15
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 28.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoGEN BPS 686X është altoparlant i fuqishëm dhe me dizajn kompakt dhe modern që ju sjell teknologjinë më të fundit të përcjelljes së zërit me pastërti të plotë dhe kumbim fantastik. Aksesori është posaçërisht i përshtatshëm për ahengje, karaoke apo prezantim korporale. Produkti është pajisur me 2x altoparlant me fuqi 35 W, mban portet 2x USB, 2x 6.3 mm Jack, 3.5 mm audio jack, funksionon nën frekuencat 40 Hz - 15 kHz, mund të lidhet me pajisje tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
8590393269587
Fuqia totale RMS [W]:
70
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
255
Kodi i prodhuesit:
GOGBPS686X
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
12. 6. 2018
Lartësia [mm]:
605
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
7.7
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, USB
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
15
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, USB
Trashësia [mm]:
300

Bashkangjitja Altoparlant GoGEN BPS 686X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE