Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Gogen BS 023BL, i kaltër

Kodi i produktit:
199616
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BPS 023BL është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i ndërtuar nga plastika si dhe bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 9 metra. Ka bateri me kapacitet prej 600 mAh si dhe mund të mbushet me USB karikues. Peshon 150 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8592417060538
Fuqia totale RMS [W]:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
84
Kodi i prodhuesit:
GOGBS023BL
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
150
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Trashësia [mm]:
84

Bashkangjitja Altoparlant Gogen BS 023BL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE