Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Harman / Kardon HKS4 BQ

Kodi i produktit:
139053
EAN:
2829250535562
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HKS4 BQ
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema

Si të porosisim në Gjirafa50?

141.50 
Ju kurseni : 12.00   (8%)
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Harman / Kardon HKS4 B janë zgjidhja ideale për dëgjim të muzikës me kualitet të lartë. Nëse do dëshironi që të keni performancë të audios më të mirë dhe kualitet të zërit më të lartë sesa sistemet e zërimit të mëhershme, atëherë HKS4 BQ është ideal për ju. Këta altoparlantë janë të përqendruar në riprodhimin e secilit sinjal audio sipas nevojave të përdoruesëve modern. Frekuencat me të cilët operojnë këta altoparlantë janë prej 120Hz deri në 20kHz dhe kanë sensitivitet prej 86 db SPL. Dizajni i tyre me stil ju mundëson që të vendosni atë në çfarëdo hapësire.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2829250535562
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HKS4 BQ
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
86
Prodhuesi:
Harman/Kardon
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
120
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Bashkangjitja Altoparlant Harman / Kardon HKS4 BQ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE