Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Huawei Original BT SM51, i kuq

Kodi i produktit:
233165
Bateri të integruar :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Huawei
Pesha [g]:
190

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 
Ju kurseni : 22.00   (33%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Huawei Original SM51, një altoparlant portativ me parametra të jashtëzakonshëm ofron zë të cilësisë së lartë dhe ka dizajn shumë elegant me dimensione kompakte që e bëjnë shumë të përshtatshëm për bartje. Ju mund ta merrni me vete kudo dhe të shijoni në maksimum muzikën tuaj të preferuar dhe përpos kësaj mund të kryeni biseda telefonike përmesë mikrofonit kualitativ. Lidhja bëhet përmesë teknologjisë Bluetooth, dhe bateria ka kapacitet 700mAh e cila zgjatë deri në 8.5h duke u përdorur. Altoparlanti është poashtu rezistent ndaj ujit, dhe vjen në ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6901443216901
Fuqia totale RMS [W]:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Kodi i prodhuesit:
55030167
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
22. 3. 2018
Lartësia [mm]:
42
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
190
Prodhuesi:
Huawei
Rezistente ndaj ujit:
Trashësia [mm]:
100

Bashkangjitja Altoparlant Huawei Original BT SM51 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE