Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Huawei Original BT SM51, i hirtë

Kodi i produktit:
233163
Bateri të integruar :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Huawei
Pesha [g]:
190

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 
Ju kurseni : 9.00   (14%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Huawei Original SM51 do t'ju habisë me zërin e tij të shkëlqyer, të pasur dhe kumbues. Në sajë të teknologjisë Bluetooth, ky altoparlant mund të lidhet lehtë me paisje të tjera dhe në sajë të mikrofonit të tij të integruar, ju mund të përdorni funksione me zë. SM51 ka një dizajn të sofistikuar dhe modern që është gjithashtu praktik. Altoparlanti është ideal për udhëtime, çiklizëm, hiking ose për sportet e tjera në natyrë. Përveç një dizajn elegant dhe të bukur, altoparlanti do t'ju lejoj të lidheni me pajisje të tjera. Altoparlanti është i pajisur me Bluetooth, gjë që e bën të panevojshëm marrjen e kabllos për të lidhur altoparlantin me pajisje të tjera. Thjesht lidhni altoparlantin me këtë teknologji dhe gëzoni tingullin e përsosur. Gama e lidhjes me Bluetooth është rreth 10 m. Altoparlanti ka bateri me kapacitet 700 mAh që zgjat për 8.5 orë loje. Poashtu është rezistent ndaj ujit falë mbrojtjes IPX5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6901443216895
Fuqia totale RMS [W]:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Kodi i prodhuesit:
55030166
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
22. 3. 2018
Lartësia [mm]:
42
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
190
Prodhuesi:
Huawei
Rezistente ndaj ujit:
Trashësia [mm]:
100

Bashkangjitja Altoparlant Huawei Original BT SM51 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE