Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Invoxia TRIBY WiFi & Bluetooth + HomeKit

Kodi i produktit:
235380
EAN:
3700689800317
Fokus:
Tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IX-KTP1-IVX-005
Lansuar:
24. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

182.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 30.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Invoxia TRIBY Smart Speaker, i cili do të dekoroj çdo shtëpi dhe do të mbushë ëndrrat e të gjithë entuziastëve elektronikë. Me dimensionet e tij minimale, është i përshtatshëm për udhëtimet tuaja në natyrë - duke ju dhënë mundësinë e vetme për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar në çdo kohë, kudo. Ky altoparlant ka dizajn ergonomik dhe funksional retro, me përmasat kompakte, si dhe aplikacionin Triby falas për pajisjet iOS (nga versioni 9.0) ose Android (nga versioni 4.2). Posedon radio të internetit nga e gjithë bota, shërbim dhe aplikim të aplikacionit IFTTT, mbështetje Spotify, thirrje me zë dhe hands free, dërgim i mesazheve, emojive dhe skicave përmes aplikimit tek Triby Speaker, si dhe jegtëgjatësi të baterisë deri në 12 orë playback të vazhdueshëm / 3 javë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700689800317
Fokus:
Tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IX-KTP1-IVX-005
Lansuar:
24. 4. 2018
Prodhuesi:
Invoxia
Protokol:
Apple HomeKit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE