Altoparlant JBL GO, i portokalltë

Kodi i produktit:
178456
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
180

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
6925281903731
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
68,3
Kodi i prodhuesit:
6925281903731
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
19 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
82,7
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Portokalli
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
130
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
180
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Trashësia [mm]:
30,8

Bashkangjitja Altoparlant JBL GO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE