Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant JBL GO2, e gjelbërt

Kodi i produktit:
237247
Bateri të integruar: :
Mikrofon:
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
180

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

JBL GO 2 është altoparlant pa kabllo (wireless) që ju mundëson të dëgjoni muzikë kudo që shkoni. Me dizajnin e saj kompakt dhe të lehtë si dhe baterinë me qëndrueshmëri deri në 5 orë, ju do të mund ta bartni lehtësisht në çdo vend dhe të dëgjoni radion apo muzikën tuaj me rehati maksimale. Aksesori vjen i pajisur me transmetuesit që funksionojnë nën frekuencat 180 Hz - 20 kHz dhe kanë ndjeshmëri 80 dB, ka mikrofonin e kualitetit të lartë me zvogëlues të zhurmës ambientale, mban baterinë me kapacitet 730 mAh dhe ka ngjyrë të gjelbërt.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6925281931895
Fuqia totale RMS [W]:
3.1
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
86
Kodi i prodhuesit:
6925281931895
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
29. 5. 2018
Lartësia [mm]:
71.2
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
E gjelbër
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
184
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
180
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
31.6

Bashkangjitja Altoparlant JBL GO2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE