Altoparlant JBL GO2, e kuqe

Kodi i produktit:
237248
Bateri të integruar: :
Mikrofon:
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
180

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6925281931857
Fuqia totale RMS [W]:
3.1
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
86
Kodi i prodhuesit:
6925281931857
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
29. 5. 2018
Lartësia [mm]:
71.2
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kuq
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
184
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
180
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
31.6

Bashkangjitja Altoparlant JBL GO2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE