Altoparlant LAmax Beat Street ST-1, bluetooth

Kodi i produktit:
191652
Bateri të integruar :
Marrës FM:
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Slot për kartë memorie:
Prodhuesi:
LAMAX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky altoparlant ofron tinguj të shkëlqyer. Ofron output total prej 10 W me frekuenca prej 150 Hz deri në 18 kHz. Me anë të wireless Bluetooth mund të lidhet me telefona celular, laptop, tablet dhe PC. Mund të përdoret në distancë prej 25 m. Mbushet me anë të PowerBank ose me anë të një lidhësi USB. Gjithashtu, altoparlanti mundëson vendosjen e një karte SD ose një USB-je.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8594175350715
Fuqia totale RMS [W]:
10
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
180
Kodi i prodhuesit:
ST-1
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
65
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë, PC, tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
380
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
LAMAX
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
71

Bashkangjitja Altoparlant LAmax Beat Street ST-1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE