Altoparlant Lifeproof AQUAPHONICS AQ9, i zi

Kodi i produktit:
218488
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
LifeProof

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta shijoni muzikën pa asnjë ndalesë, pa pasur frikë dhe kujdes nga uji, bora apo lagështia?! Atëherë altoparlanti Aquaphonics AQ9 është zgjidhja e duhur sepse ka një veçori shume të kërkuar, është plotësisht rezistent ndaj ujit. Ju mund ta përdorni atë deri në 16 orë me një mbushje të vetme. Altoparlanti ka të implementuar një mikrofon të brendshëm dhe një dorëz për ta kapur më lehtë. Kjo pajisje është prodhuar nga materiale të qëndrueshme dhe me rezistencë të plotë ndaj lagështisë dhe ujit dhe jo vetëm nga shiu apo spërkatja, por mund ta vendosni tërësisht nën ujë për 30 minuta. Ky altoparlant mund të shkëmbejë muzikë nga 8 lloje pajisjesh falë teknologjisë Bluetooth v4.2 dhe gjithashtu ka dhe port për t'u lidhur me tabletë dhe celularë. Dimensionet e tij janë 142,24 x 81,28 x 33,02 mm dhe peshë prej 254 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
142,24
Kodi i prodhuesit:
77-53867
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
13. 7. 2017
Lartësia [mm]:
81,28
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
254
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
LifeProof
Rezistente ndaj ujit:
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Trashësia [mm]:
33,02

Bashkangjitja Altoparlant Lifeproof AQUAPHONICS AQ9 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE