Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Mi Bluetooth Basic 2, i bardhë

Kodi i produktit:
233494
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 
Ju kurseni : 7.00   (19%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Mi Bluetooth Basic 2 me Bluetooth 4.2, riprodhim të vazhdueshëm deri në 10 orë, dimensionet kompakte të 154.5 x 60 mm, të bëra me aliazh të matur alumini, mikrofon, AUX. Vjen me ngjyrë të bardhë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6970244526854
Fuqia totale RMS [W]:
5
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
154,5
Kodi i prodhuesit:
16164
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
27. 3. 2018
Lartësia [mm]:
60
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
237
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Xiaomi
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
25,5

Bashkangjitja Altoparlant Mi Bluetooth Basic 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE