Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Mi Bluetooth, i kuq

Kodi i produktit:
231286
Bateri të integruar: :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Mi Bluetooth vjen pa tela me tinguj të shkëlqyeshëm nga prodhuesi Xiaomi. Madhësia kompakte e bën atë një pajisje të besueshme për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë muzikën e tyre në çdo kohë dhe kudo. Altoparlanti është bërë prej aliazh alumini cilësorë, për shkak të përpunimit të saj të kujdesshëm, madhësia e tij siguron tinguj të muzikës me cilësi të balancuar dhe bas të plotë dhe tone të larta. Teknologjia e përdorur zvogëlon zhurmën, duke siguruar dëgjim të shkëlqyer. Konstrukti prej alumini mbron plotësisht altoparlantin në çdo mjedis. Ana e përparme është një rrjet, sipas të cilit janë fshehur dy altoparlantë me një fuqi maksimale prej 2x3 W. Falë baterisë së fuqishme të integruar, mund të riprodhoni skedarë muzikor deri në 8 orë, duke u ngarkuar për rreth 2 orë, gjithashtu mund të përdorni lidhësin microUSB. Bluetooth 4.0 ju mundëson të lidhni altoparlantin me çdo pajisje portative si telefonat celularë dhe tableta ose PC. Vetitë kryesore Altoparlanti është me përmasa të vogla 168 x 58 x 24.5 mm që ofron një performancë muzikore me cilësi të lartë. Përpunimi i saktë me materiale me cilësi të lartë siguron një zë të madh me teknologjinë e zvogëlimit të zhurmës. Me tinguj të pasur dhe të balancuar, ajo ofron një eksperiencë të këndshme të muzikës për artistët tuaj të preferuar. Përbëhet nga butoni për lidhje , konektori USB për mbushje dhe një rrip praktik për varje janë pjesë e altoparlantit. Çiftimi i lehtë dhe i shpejtë me një distancë deri në 10 metra. Ngjyra e këtij altoparlanti është e kuqe .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6954176836663
Fuqia totale RMS [W]:
6
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
168
Kodi i prodhuesit:
16244
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23. 2. 2018
Lartësia [mm]:
58
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
270
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Xiaomi
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
85
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
24,5

Bashkangjitja Altoparlant Mi Bluetooth edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE