Altoparlant Mi Pocket 2, i bardhë

Kodi i produktit:
231283
Bateri të integruar :
EAN:
6970244525925
Fuqia totale RMS [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6970244525925
Fuqia totale RMS [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kodi i prodhuesit:
15686
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23. 2. 2018
Lartësia [mm]:
93,3
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Xiaomi
Trashësia [mm]:
60

Bashkangjitja Altoparlant Mi Pocket 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE