Altoparlant NGS Starlight, i zi

Kodi i produktit:
225398
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Trashësia [mm]:
126
Teknologjia:
3.5mm, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
8435430605679
Fuqia totale RMS [W]:
20
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
126
Kodi i prodhuesit:
STARLIGHT
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
1. 11. 2017
Lartësia [mm]:
365
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
75
Pesha [g]:
1132
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Teknologjia NGS
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Ngstechnology.com

Bashkangjitja Altoparlant NGS Starlight edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE