Altoparlant pa kabllo SONY SRS-XB10, i gjelbër

Kodi i produktit:
206186
Bateri të integruar :
Mikrofon:
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti pa kabllo SONY SRS-XB10 është altoparlant rezistent ndaj ujit i lehtë dhe lehtë i transportueshëm. Altoparlanti ka sistem Bluetooth dhe NFC, altoparlanti ju sjell zë të mrekullueshëm dhe bas të fuqishëm në kanalin 2.1 ka teknologji IPX5 që mundëson përdorimin deri në 16 orë në kushte të ndryshmeme rezistencë ndaj spërkatjes. Dizajni premium i altoparlantit përshtatet në çdo hapësirë. Altoparlanti ka mini-altoparlant me 46 mm me sistem stereo dhe mini-jack. Pesha e altoparlantit është 260g dhe funksionon në frekuenca 20 deri 20.000Hz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4548736047761
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRSXB10G.CE7
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
E gjelbër
Pesha [g]:
260
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sony
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant pa kabllo SONY SRS-XB10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE