Altoparlant pa kabllo SONY SRS-XB10, i verdhë

Kodi i produktit:
206185
Bateri të integruar:
Mikrofon:
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti pa kabllo nga Sony, ka një kualitet të mahnitshëm të zërit, ndërsa është i përbërë me materiale moderne dhe dizajn shumëngjyrësh. Pajisja është e pajisur me teknologjinë Extra Bass, e cila siguron zë më të thellë dhe më dramatik, si dhe me teknologjinë Bluetooth dhe NFC. Madhësia e tij e bën produktin të përshtatshëm që ta merrni kudo me vete, ndërsa ka një jetëgjatësi të baterisë deri mbi 16 orë. Rangu i frekuencës së tij është 20 - 20.000 Hz, përderisa pesha e tij arrin deri në 260 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
4548736047976
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRSXB10Y.CE7
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
E verdhë
Pesha [g]:
260
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sony
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant pa kabllo SONY SRS-XB10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE