Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Philips BT110A, i kaltër

Kodi i produktit:
235569
Bateri të integruar :
Mikrofon:
Trashësia [mm]:
35
Teknologjia:
3.5mm
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky altoparlant ka zë të pastër dhe të qartë. Pesha dhe forma kompakte e bëjnë atë të përsosur për udhëtime për të gjithë adhuruesit e muzikës. Lidhet përmes Bluetooth në iPad-ë, iPhone, iPod-s, smartfona, tabletë, laptopë dhe pajisje tjera me Bluetooth. Ka konektor jack 3,5 mm që zgjeron lidhjen me burime audio pa përdorimin e Bluetooth-it. Ka edhe mikrofon të integruar që ju mundëson të pranoni thirrje telefonike me ç'rast muzika ndalet dhe flisni përmes dëgjueses. Ka mbrojtje IPX4 kundër lagështisë dhe kohëzgjatja e baterisë është 8 orë. Përmasat e tij janë 98 x 35 x 77 mm dhe pesha 0,15 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4895185620060
Fuqia totale RMS [W]:
4
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
98
Kodi i prodhuesit:
BT110A/00
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
77
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kaltër
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
72
Pesha [kg]:
0.15
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Philips
Rezistente ndaj ujit:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
35
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Bashkangjitja Altoparlant Philips BT110A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE