Altoparlant Remax M1, portokalli

Kodi i produktit:
229629
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant REMAX RM-M1, portokalli Pa tel, portativ, me Bluetooth, jetëgjatësi të gjatë të baterisë dhe akordues të integruar FM - këto janë vetëm disa nga vetit e Remax që menjëherë do të bëhet shoqëruesi juaj i madh jo vetëm në shtëpi, por edhe në lëvizje! Teknologjia Bluetooth Gjuha është e pajisur me Bluetooth v2.1. Me këtë teknologji, nuk keni nevojë për ndonjë kabllo të panevojshme në shtëpi ose në lëvizje për ta lidhur altoparlantin me pajisje të tjera. Thjesht lidhni altoparlantin me këtë teknologji dhe gëzoni tingullin e përsosur. Pa duar Altoparlanti është gjithashtu i pajisur me një mikrofon të integruar kështu që mund të përdoret gjithashtu si një funksion pa duar kur keni nevojë për duar të lira. Opsionet e riprodhimit të gjerë muzikor Jeni të habitur nga gamën e gjerë të kënaqësisë së dëgjimit të muzikës tuaj të preferuar, jo vetëm në sajë të teknologjisë Bluetooth, por edhe me mbështetje për kartat microSD deri në 128 GB ose me radio FM të integruar. Qellimisht i levizshem Altoparlanti është më i vogël në madhësi, duke e bërë të lehtë për tu përshtatur me pëllëmbën tuaj. Për mbajtje më të lehtë, altoparlanti është i pajisur me një mbajtëse praktike që mund të varni në dorë ose në çantëetj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6954851218708
Fuqia totale RMS [W]:
6
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kodi i prodhuesit:
RM-M1 orange
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
1. 2. 2018
Lartësia [mm]:
52
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Portokalli
Pesha [g]:
160
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Remax
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
25

Bashkangjitja Altoparlant Remax M1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE