Altoparlant Remax M1, zezë

Kodi i produktit:
229627
Bateri të integruar:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
6954851218685
Fuqia totale RMS [W]:
6
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kodi i prodhuesit:
RM-M1 black
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
1. 2. 2018
Lartësia [mm]:
52
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
160
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Remax
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
25

Bashkangjitja Altoparlant Remax M1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE