Altoparlant Remax M7, i argjendtë

Kodi i produktit:
229632
Bateri të integruar :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Prodhuesi:
Remax

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
Fuqia totale RMS [W]:
8
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
198
Kodi i prodhuesit:
RB-M7 black
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
1. 2. 2018
Lartësia [mm]:
84.5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [g]:
485
Prodhuesi:
Remax
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
64.5

Bashkangjitja Altoparlant Remax M7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE