Altoparlant Remax M8, i argjendë

Kodi i produktit:
229621
Bateri të integruar:
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
93.50 
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
6954851256564
Fuqia totale RMS [W]:
20
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
200
Kodi i prodhuesit:
RB-M8 silver
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
1. 2. 2018
Lartësia [mm]:
60,5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Argjendtë
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Remax
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
60

Bashkangjitja Altoparlant Remax M8 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE