Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Samsung WAM7500, i zi

Kodi i produktit:
176401
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
181
Kodi i prodhuesit:
WAM7500/EN
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

477.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 79.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një altoparlant i cili mundëson konektimin e disa altoparlantëve në një sistem audio për dhoma të ndryshme. Përmes konektimit të thjeshtë të router-it dhe përdorimit të aplikacionit në telefon, ju mund t’i konektoni dhe kontrolloni një grup të altoparlantëve sipas nevojave tuaja personale. WAM7500 është i pajisur me ndërfaqe pa kabllo Wifi në shtrirje të frekuencës prej 2.4 deri në 5GHz. Ky produkt ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
181
Kodi i prodhuesit:
WAM7500/EN
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
422
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, HiFi, Home Cinema, për Compact Player, celular, tablet dhe TV
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
3,4
Prodhuesi:
Samsung
Trashësia [mm]:
181
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE